Ние им помагаме на светот расте од 1983 година

Контактирајте не

Кингдао Де Rui Таи метални производи Co.Ltd

адреса

NO25, Yunxiao Road, Кингдао, Кина

Е-пошта

телефон

Телефон: 86-18661631650

Тел: 86-532-88293060

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне
Сабота 10ч 2 часот попладне за да се
Недела: Затворено


WhatsApp Онлајн Chat!