Ние им помагаме на светот расте од 1983 година

за нас

Кингдао Де Rui Таи метални производи копродукции, Ltd е претпријатие што главно произведуваат местење производи. Нашата компанија се наоѓа во прекрасна крајбрежен град - Кингдао, кој е лесно достапен, во непосредна близина на меѓународниот аеродром во Кингдао и контејнер пристаниште товар, со одлична географска локација. Нашата компанија има висок менаџмент, професионални техничари, напредни домашните производствени капацитети, богато искуство во управување со производството, силна техничка сила, научни методи за тестирање и совршен и сигурен гаранција за квалитет. 

Ако ви треба индустриски решение ... Ние сме достапни за вас

Ние обезбеди иновативни решенија за одржлив напредок. Нашиот професионален тим работи на тоа да се зголеми ефикасноста на продуктивноста и трошоците на пазарот

Контактирајте не
WhatsApp Онлајн Chat!