Ne të ndihmuar bota në rritje që nga viti 1983

Rreth nesh

Qingdao Rui De Tai Metal Products Co Ltd është një ndërmarrje që kryesisht prodhimin e produkteve manipulim. Kompania jonë është e vendosur në qytetin e bukur bregdetar - Qingdao, i cili është lehtësisht të arritshme, ngjitur me aeroportin ndërkombëtar Qingdao dhe portit enë të mallrave, me vend të shkëlqyer gjeografik. Kompania jonë ka menaxhmentit të lartë, teknikë profesionale, të avancuar objektet e prodhimit vendas, përvojë të pasur në menaxhimin e prodhimit, forca e fortë teknike, metodat e provës shkencore dhe të përsosur dhe të besueshëm të sigurimit të cilësisë. 

Nëse keni nevojë për zgjidhje industriale ... Ne jemi në dispozicion për ty

Ne ofrojmë zgjidhje të reja për përparim të qëndrueshëm. Ekipi ynë profesional punon për të rritur produktivitetin dhe kosto efektivitetit në treg

Na kontaktoni
WhatsApp Online Chat!