Ние им помагаме на светот расте од 1983 година

за нас

нашата фабрика

Кингдао Де Rui Таи метални производи копродукции, Ltd е претпријатие што главно произведуваат местење производи. Нашата компанија се наоѓа во прекрасна крајбрежен град - Кингдао, кој е лесно достапен, во непосредна близина на меѓународниот аеродром во Кингдао и контејнер пристаниште товар, со одлична географска локација. Нашата компанија има висок менаџмент, професионални техничари, напредни домашните производствени капацитети, богато искуство во управување со производството, силна техничка сила, научни методи за тестирање и совршен и сигурен гаранција за квалитет. Ние сме специјализирани во различни местење, како што окови, turnbuckles, транспорт врзива, куки, око завртки и навртки, јажиња clipps, thimbles, сидра, предвремени куки, сидро синџир, стеги и нерѓосувачки челик местење. Во меѓувреме, ние може да потрае и обработка на бизнисот во согласност со цртежи, мостри и материјали обезбедени од страна на клиентите. За многу години на производство и управување, нашата компанија го доби довербата на нашите клиенти со разумни цени и навремена испорака на стоки. Имаме освои клиенти, дома и во странство, со висок квалитет.

нашиот производ

♦ местење на хардвер

♦ нерѓосувачки челик местење на хардвер

♦ морски хардвер

♦ синџири

♦ предвремени кука

♦ електрична енергија фитинг

♦ и други поврзани со хардвер

Примена на производот

Користете го за подигање и поврзување, јажиња делови, синџири делови, морски хардвер опрема

нашите сертификат

SGS

Опремата за производство

напредни машини за производство вклучува машина тип триење фалсификување, песок детонација машина, конец машина и удирање машина итн

f4ee1081
0ea41487
31334752
ba6be60e
cd49c5e6
201705260908517718665

производство на пазарот

Нашите клиенти се глобални, како Африка, Европа, Азија, Блискиот Исток, Северна Америка, Океанија, Средна и Јужна Америка

нашата услуга

Што можеме да направиме е како што следува:

♦ Брз одговор:

Одговори вашето барање или било какви прашања во рок од 24 работни часа.

♦ Целосна англиски услуги:

Искусен персонал да одговори на сите ваши прашања во професионална и одлично познавање на англиски јазик

♦ ОЕМ и ODM:

Прилагодено големина, должина и дизајнот се на располагање.

♦ Криејтив Еден-Стоп решенија:

Ексклузивни и уникатен решение може да се обезбеди на нашите клиенти од страна на нашите добро обучени и професионални инженери.

♦ услуги:

Добар по продажба на услуги, им помогне на клиентите да се реши проблемот за products.Provide далечински услуга.

♦ квалитет:

Стручни лица за обезбедување на квалитет направи строга проверка пред пратката.

Нашиот принцип: сигурен квалитет, конкурентна цена, навремена испорака.


WhatsApp Онлајн Chat!