Ne të ndihmuar bota në rritje që nga viti 1983

Rreth nesh

Fabrika jonë

Qingdao Rui De Tai Metal Products Co Ltd është një ndërmarrje që kryesisht prodhimin e produkteve manipulim. Kompania jonë është e vendosur në qytetin e bukur bregdetar - Qingdao, i cili është lehtësisht të arritshme, ngjitur me aeroportin ndërkombëtar Qingdao dhe portit enë të mallrave, me vend të shkëlqyer gjeografik. Kompania jonë ka menaxhmentit të lartë, teknikë profesionale, të avancuar objektet e prodhimit vendas, përvojë të pasur në menaxhimin e prodhimit, forca e fortë teknike, metodat e provës shkencore dhe të përsosur dhe të besueshëm të sigurimit të cilësisë. Ne jemi të specializuar në manipulim të ndryshme, të tilla si pranga, Turnbuckles, lidhësit Load, grepa, bulonave sy dhe arra, clipps litar teli, thimbles, spiranca, parakohshme grepa, spirancë zinxhir, clamps dhe manipulim çelik. Ndërkohë, ne mund të marrë biznesin e përpunimit sipas vizatimeve, mostrat dhe materialet e furnizuara nga konsumatorët. Për shumë vite e prodhimit dhe menaxhimit, kompania jonë ka marrë besimin nga klientët tanë me çmime të arsyeshme dhe të ofrimit të shpejtë të mallrave. Ne kemi fituar konsumatorët, në shtëpi dhe jashtë vendit, me cilësi të lartë.

Produkti ynë

♦ hardware manipulim

♦ çelik manipulim Hardware

♦ hardware detare

♦ zinxhirët

♦ fiksohem parakohshme

♦ përshtatshëm të energjisë elektrike

♦ dhe pajisje të tjera të lidhura

produkt Aplikimi

Përdorni për heqjen dhe lidhjen, pajisje Wire litar, pajisje zinxhir, pajisje hardware Detare

Certifikata ynë

SGS

Pajisje prodhimi

makineri të përparuara të prodhimit përfshin lloj fërkimi makinë falsifikim, Sand prish makine, makine fije dhe makinë punching etj

f4ee1081
0ea41487
31334752
ba6be60e
cd49c5e6
201705260908517718665

tregun e prodhimit

Klientët tanë janë globale, si Afrikë, Evropë, Azi, Lindjen e Mesme, Amerikën e Veriut, Oqeani, e Mesme dhe Amerika e Jugut

Shërbimi ynë

Ajo që ne mund të bëjmë është si në vijim:

♦ përgjigje të shpejtë:

Përgjigju kërkesën tuaj ose ndonjë pyetje në 24 orë pune.

♦ Full English Shërbimit:

shtabet e me përvojë të përgjigjem të gjitha pyetjeve tuaja në regjistrin profesional dhe rrjedhshëm anglisht

♦ OEM & ODM:

Madhësia Customized, gjatësi dhe dizajni janë në dispozicion.

♦ krijuese One-stop zgjidhje:

zgjidhje ekskluzive dhe unike mund të sigurohet për të klientit tonë nga inxhinierët tanë të mirë-trajnuar dhe profesionale.

♦ Shërbimi:

Të mirë pas shitjes shërbimi, të ndihmuar klientit për të zgjidhur problemin në lidhje me shërbimin e products.Provide largët.

♦ Cilësia:

njerëz profesional QA bëjë inspektim të rreptë para se të dërgesës.

Parimi ynë: cilësia e besueshme, të çmimeve konkurruese, ofrimit të shpejtë.


WhatsApp Online Chat!