Ne të ndihmuar bota në rritje që nga viti 1983

Çfarë është çmimi i Thimbles çelik inox

Ka shumë lloje të çelik inox, dhe diferenca e çmimeve është gjithashtu relativisht i madh. Nga pikëpamja e metodave të prodhimit, ka lloje pjatë, hedh lloje, dhe fallsifikimit lloje. Në përgjithësi, llojet e pllaka janë më të lira, sepse shumica e pllakave çelik inox janë Ajo është prodhuar në masë, dhe kostoja është më e ulët. Kostoja e aktrime ndryshon sipas kompleksitetit të strukturës. Forgings janë përpunuar në bazë të ingots çelik inox, kështu që çmimi është më i lartë se ai i të hedhura Çelikë çelik të zakonshëm.

Thimbles çelik është përdorur shpesh në bodrume e ndërtimit për të mbrojtur tuba ose unaza hekuri që lehtësojnë instalimin tub.

Klasifikimi i zorrë zorrë: të ngurtë, fleksibël zorrë papërshkueshëm nga uji, zorrë tub çeliku, dhe zorrë metalike.

 


Ora Post: Sep-18-2018
WhatsApp Online Chat!