1/2 Stainless Steel S Hook manufacturers and suppliers | Rui De Tai
Ние им помагаме на светот расте од 1983 година

1/2 од не'рѓосувачки челик С Кука

Краток опис:


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Кингдао
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Детали за производот

  1. Опис на 1/2 од не'рѓосувачки челик С Кука

  ПОДАТОЦИ

  Нерѓосувачки челик С Кука

  • Материјал: нерѓосувачки челик, или SS304 SS316

  9.png

  Погоден за употреба со кревање

  Големина (мм)

  Димензии (mm)

  100pcs тежина
  (lbs)

  B

  C

  D

  L

  3 * 25

  7

  3.5

  3

  25

  0.3

  4 * 35

  11

  5

  4

  35

  0,7

  5 * 45

  14

  6

  5

  45

  1.5

  6 * 55

  16

  7

  6

  55

  2.6

  7 * 65

  18

  8

  7

  65

  4.4

  8 * 75

  23

  10

  8

  75

  5.6

  10 * 100

  25

  13

  10

  100

  12,7

  12 * 120

  30

  15

  12

  120

  14

  2. Спецификација за производ од нерѓосувачки челик С Кука

  Точка: Нерѓосувачки челик С Кука

  Тип: САД Тип

  Големина: од 3 * 25 за да се 12 * 120

  Пакување: ПП торба + картон + палети, или во согласност со клиенти

  Транспорт пристаниште: Кингдао пристаниште или други пристаништа во Кина

  Испорака: со брод или со авион

  Висок квалитет, конкурентна цена и добра услуга. посебна потреба на клиентите е добредојдена

   

   

  Добредојдовте да се купи на големо и мало нашата топла продажба 1/2 од нерѓосувачки челик и кука. Ние сме една од производителите на повеќето професионални и водечки местење на производи и добавувачи. Ве молиме да бидат слободни да добијат бесплатен примерок од нас и се јавите во нашата фабрика за повеќе информации.


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Онлајн Chat!