1/2 Stainless Steel S Hook manufacturers and suppliers | Rui De Tai
Ne të ndihmuar bota në rritje që nga viti 1983

1/2 çelik S Hook

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Qingdao
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  detajet e produktit

  1. Përshkrimi i Hook 1/2 Çelik S

  DETAJË

  Stainless çeliku S Hook

  • Materiali: Stainless Steel, SS304 ose SS316

  9.png

  I përshtatshëm për përdorim me heqjen

  Size (mm)

  Dimensionet (mm)

  100pcs Pesha
  (lbs)

  B

  C

  D

  L

  3 * 25

  7

  3.5

  3

  25

  0.3

  4 * 35

  11

  5

  4

  35

  0.7

  5 * 45

  14

  6

  5

  45

  1.5

  6 * 55

  16

  7

  6

  55

  2.6

  7 * 65

  18

  8

  7

  65

  4.4

  8 * 75

  23

  10

  8

  75

  5.6

  10 * 100

  25

  13

  10

  100

  12.7

  12 * 120

  30

  15

  12

  120

  14

  2. Specifikimet e produktit i Stainless Steel S Hook

  Item: Stainless çeliku S Hook

  Lloji: US Lloji

  Siperfaqja: nga 3 * 25-12 * 120

  Paketimi: qese PP + kartoni + kaci, ose në bazë të konsumatorëve '

  Port Load: port Qingdao ose porte të tjera në Kinë

  Shipping: me anije ose nga ajri

  cilësi të lartë, çmim konkurrues dhe shërbim të mirë. nevoja të veçanta konsumatorëve është i mirëpritur

   

   

  Mirë se vini për të blerë dhe shitur me shumicë jonë hot 1/2 çelik s goditje. Ne jemi një nga prodhuesit më të produkteve profesionale dhe udhëheqëse manipulim dhe furnizuesit. Ju lutemi të jenë të lirë për të marrë mostër të lirë nga ne dhe të kontaktoni fabrikën tonë për më shumë informacion.


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat!