5/8 Stainless Steel Trigger Snap manufacturers and suppliers | Rui De Tai
Ние им помагаме на светот расте од 1983 година

5/8 од нерѓосувачки челик активира Snap

Краток опис:


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Кингдао
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Детали за производот

  1. Производ Вовед од 5/8 од нерѓосувачки челик активира Snap

  23.png

   

  2. Спецификација за производ од 5/8 од нерѓосувачки челик активира Snap

  Точка: 5/8 од нерѓосувачки челик активира Snap

  Материјал: картон челик

  Површина: авто боја и лак

  MOQ: 200 парчиња

  Капацитет за производство на: 1 Контејнери месечно

   

  Висок квалитет, конкурентна цена и добра услуга. посебна потреба на клиентите е добредојдена

   

  3. Package and shipping of 5/8 од нерѓосувачки челик активира Snap

  Пакување: Кеневир торба или картон случај и палети или други кориснички, или во согласност со барањата на клиентите

  Испорака: со брод или со авион

  Начин на плаќање: 30% авансно плаќање или LC

  Време на испорака: 1 сад за еден месец

  Транспорт пристаниште: Кингдао пристаниште или други пристаништа во Кина

  Добредојдовте да се купи на големо и мало нашата топла продажба 5/8 од нерѓосувачки челик активирањето кине. Ние сме една од производителите на повеќето професионални и водечки местење на производи и добавувачи. Ве молиме да бидат слободни да добијат бесплатен примерок од нас и се јавите во нашата фабрика за повеќе информации.


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Онлајн Chat!