5/8 Stainless Steel Trigger Snap manufacturers and suppliers | Rui De Tai
Ne të ndihmuar bota në rritje që nga viti 1983

5/8 Çelik Trigger Snap

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Qingdao
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  detajet e produktit

  1. Produkt Hyrje e 5/8 Çelik Trigger Snap

  23.png

   

  2. Specifikimet e produktit e 5/8 Stainless Steel këmbëz Snap

  Item: 5/8 Çelik Trigger Snap

  Materiali: çeliku kuti kartoni

  Sipërfaqja: ngjyra e vetë dhe polish

  MOQ: 200 copë

  Prodhimi Kapaciteti: 1 kontenierë në muaj

   

  cilësi të lartë, çmim konkurrues dhe shërbim të mirë. nevoja të veçanta konsumatorëve është i mirëpritur

   

  3. Paketa dhe anijeve të 5/8 Stainless Steel këmbëz Snap

  Paketimi: qese apo kuti kartoni Pëlhurë kërpi rastit dhe kaci apo të tjera të përshtatur, apo sipas kërkesave të klientëve

  Shipping: me anije ose nga ajri

  Termat pagesës: Pagesa 30% paraprakisht ose LC

  Kohë për dorëzim: 1 enë për një muaj

  Port Load: port Qingdao ose porte të tjera në Kinë

  Mirë se vini për të blerë dhe me shumicë jonë e nxehtë shitjes 5/8 çelik shkaktojë parakohshme. Ne jemi një nga prodhuesit më të produkteve profesionale dhe udhëheqëse manipulim dhe furnizuesit. Ju lutemi të jenë të lirë për të marrë mostër të lirë nga ne dhe të kontaktoni fabrikën tonë për më shumë informacion.


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat!