Galvanized Commercial Type Cast Iron Turnbuckles manufacturers and suppliers | Rui De Tai
Ние им помагаме на светот расте од 1983 година

Галванизиран комерцијален тип Гусани turnbuckles

Краток опис:


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Кингдао
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Детали за производот

  1. Воведување на поцинкувана комерцијален тип Гусани turnbuckles производот

  ПОДАТОЦИ

  Комерцијален тип turnbuckles

  • Должина: 6 х 100 за да се 24 × 350
  • Материјал: Картон челик за око, податлив за тело
  • Површина: поцинкувана и други
  • Технологија: ролите

  11.jpg

  Ова производи се користи за јажиња

  Големина
  (мм)

  WLL
  (kg)

  Димензии (mm)

  Тежина
  (Д-Р)

  B

  C

  D

  Е

  F

  L

  6 х 100

  100

  145

  215

  12

  10

  6

  100

  0.35

  8 × 125

  200

  185

  280

  14

  12

  8

  125

  0.53

  10 x 150

  300

  210

  325

  16

  14

  9

  150

  0.79

  12 x 200

  500

  275

  430

  19

  18

  11

  200

  1.41

  16 × 250

  1000

  345

  540

  23

  24

  14

  250

  3.18

  20 х 300

  1500

  435

  670

  28

  26

  18

  300

  4.96

  22 × 330

  2200

  480

  740

  34

  32

  20

  330

  7.79

  24 × 350

  3000

  555

  830

  36

  36

  21

  350

  9.58

  2. Спецификација за производ на Комерцијална Тип turnbuckles

   Точка: Комерцијален тип turnbuckles

  Тип: Деловни Тип

  Материјал: Q235 челик за око, податлив за тело

  Големина: од 6 х 100 за да се 24 × 350

   Површина: поцинкувана и други

   MOQ: 1000 парчиња

   Капацитет за производство: 2 контејнери месечно

  Висок квалитет, конкурентна цена и добра услуга. посебна потреба на клиентите е добредојдена

  3. Пакување и превозот на Комерцијална Тип turnbuckles

   Пакување: Кеневир торба или картон случај и палети или други кориснички, или во согласност со барањата на клиентите

  Испорака: со брод или со авион

   Начин на плаќање: 30% авансно плаќање или LC

   Време на испорака: 1 сад за еден месец

   Транспорт пристаниште: Кингдао пристаниште или други пристаништа во Кина

  1.png

  2.png

  4. Вовед Компанијата

  Кингдао Де Rui Таи метални производи копродукции, Ltd е претпријатие што главно произведуваат местење производи. Ние сме специјализирани во различни местење, како што окови, turnbuckles, транспорт врзива, куки, око завртки и навртки, јажиња клипови, thimbles, сидра, предвремени куки, сидро синџир, стеги и нерѓосувачки челик местење. Во меѓувреме, ние може да потрае и обработка на бизнисот во согласност со цртежи, мостри и материјали обезбедени од страна на клиентите.

  Работилница

  3.png

  Тест пред пратката

  7.png

   

  Добредојдовте да се купи на големо и мало нашата топла продажба на поцинкована комерцијален тип фрли turnbuckles железо. Ние сме една од производителите на повеќето професионални и водечки местење на производи и добавувачи. Ве молиме да бидат слободни да добијат бесплатен примерок од нас и се јавите во нашата фабрика за повеќе информации.


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Онлајн Chat!