Galvanized Commercial Type Cast Iron Turnbuckles manufacturers and suppliers | Rui De Tai
Ne të ndihmuar bota në rritje që nga viti 1983

Galvanizuar Lloji Commercial Cast Iron turnbuckles

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Qingdao
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  detajet e produktit

  1. Produkt Hyrje të llojit galvanizuar Tregtare gize Turnbuckles

  DETAJË

  Lloji Turnbuckles komerciale

  • Size: 6 × 100 në 24 × 350
  • Materiali: çeliku Carton për sy, i lakueshëm për trupin
  • Sipërfaqja: galvanizuar dhe të tjerët
  • Teknologji: Cast

  11.jpg

  Kjo produkte është përdorur për litar teli

  Size
  (mm)

  WLL
  (kg)

  Dimensionet (mm)

  Pesha
  (lbs)

  B

  C

  D

  E

  F

  L

  6 x 100

  100

  145

  215

  12

  10

  6

  100

  0.35

  8 x 125

  200

  185

  280

  14

  12

  8

  125

  0.53

  10 × 150

  300

  210

  325

  16

  14

  9

  150

  0.79

  12 x 200

  500

  275

  430

  19

  18

  11

  200

  1.41

  16 × 250

  1000

  345

  540

  23

  24

  14

  250

  3.18

  20 x 300

  1500

  435

  670

  28

  26

  18

  300

  4.96

  22 x 330

  2200

  480

  740

  34

  32

  20

  330

  7.79

  24 x 350

  3000

  555

  830

  36

  36

  21

  350

  9.58

  2. Specifikimet e produktit nga tregtare Lloji Turnbuckles

   Item: Lloji Turnbuckles komerciale

  Lloji: Commercial Lloji

  Materiali: çeliku Q235 për sy, i lakueshëm për trupin

  Siperfaqja: nga 6 x 100 deri 24 x 350

   Sipërfaqja: galvanizuar dhe të tjerët

   MOQ: 1000 copë

   Prodhimi Kapaciteti: 2 kontenierë në muaj

  cilësi të lartë, çmim konkurrues dhe shërbim të mirë. nevoja të veçanta konsumatorëve është i mirëpritur

  3. Paketa dhe të anijeve e tregtare Lloji Turnbuckles

   Paketimi: qese apo kuti kartoni Pëlhurë kërpi rastit dhe kaci apo të tjera të përshtatur, apo sipas kërkesave të klientëve

  Shipping: me anije ose nga ajri

   Kushtet e pagesës: Pagesa 30% paraprakisht ose LC

   Kohë për dorëzim: 1 enë për një muaj

   Port Load: port Qingdao ose porte të tjera në Kinë

  1.png

  2.png

  4. Kompania Hyrje

  Qingdao Rui De Tai Metal Products Co Ltd është një ndërmarrje që kryesisht prodhimin e produkteve manipulim. Ne jemi të specializuar në manipulim të ndryshme, të tilla si pranga, Turnbuckles, lidhësit Load, grepa, bulonave dhe arra sy, clips litar teli, thimbles, spiranca, parakohshme grepa, spirancë zinxhir, clamps dhe manipulim çelik. Ndërkohë, ne mund të marrë biznesin e përpunimit sipas vizatimeve, mostrat dhe materialet e furnizuara nga konsumatorët.

  punishte

  3.png

  Test para se të dërgesës

  7.png

   

  Mirë se vini për të blerë dhe shitur me shumicë jonë hot galvanizuar tipit hedhur turnbuckles komerciale hekuri. Ne jemi një nga prodhuesit më të produkteve profesionale dhe udhëheqëse manipulim dhe furnizuesit. Ju lutemi të jenë të lirë për të marrë mostër të lirë nga ne dhe të kontaktoni fabrikën tonë për më shumë informacion.


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat!