3 1/2 Stainless Steel Swivel Snap Shackles with Eye End manufacturers and suppliers | Rui De Tai
Ние им помагаме на светот расте од 1983 година

3 1/2 нерѓосувачки челик Завртување Snap окови со око Крај

Краток опис:


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Кингдао
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Детали за производот

  1. Опис на 3 1/2 нерѓосувачки челик Завртување Snap окови Со очи Крај

  ПОДАТОЦИ

  Од нерѓосувачки челик стожерот Snap окови Со очи Крај

  • Материјал: нерѓосувачки челик, или SS304 SS316

  20.png

  Погоден за употреба со кревање

  Големина (во)

  Димензии (mm)

  WLL (t)

  А

  B

  C

  12 * 52

  52

  9

  12

  0,275

  16 * 66

  66

  12

  16

  0.5

  22 * 96

  96

  16

  22

  0,875

  2. Спецификација за производ од нерѓосувачки челик Завртување Snap окови Со очи Крај

  Точка: Од нерѓосувачки челик стожерот Snap окови Со очи Крај

  Вид на Од нерѓосувачки челик стожерот Snap окови Со очи Крај:САД Тип

  Големина на Од нерѓосувачки челик стожерот Snap окови Со очи Крај: од 12 * 52 за да се 22 * 96

  Пакување за Од нерѓосувачки челик стожерот Snap окови Со очи Крај : Стандардната меѓународна здрав пакет или изменуваат.

  Транспорт пристаниште: Кингдао пристаниште или други пристаништа во Кина

  Испорака: со брод или со авион

  Ако имате било друго прашање, pls се чувствуваат слободни да не контактирате како подолу:

  Ен Жанг (менаџер за продажба)

  Кингдао Де Rui Таи метални производи копродукции, Ltd

  Тел: 86 0532 88293060

  Ph: 86 18661631650

  Факс: 86 0532 88293060

  Е-пошта: ann@qdruidetai.com

  Web: www.rdt-rigging.com

  Skype: ann.zhang1987

  Што апликација: 06 18661631650

   

  Добредојдовте да се купи на големо и мало нашата топла продажба 3 1/2 од нерѓосувачки челик вртливата предвремени окови со крајот на окото. Ние сме една од производителите на повеќето професионални и водечки местење на производи и добавувачи. Ве молиме да бидат слободни да добијат бесплатен примерок од нас и се јавите во нашата фабрика за повеќе информации.


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Онлајн Chat!