55T 2 1/2US Type Bolt Type Chain Shackles G2150 manufacturers and suppliers | Rui De Tai
Ние им помагаме на светот расте од 1983 година

55T 2 1 / 2US Тип Болт Тип синџири окови G2150

Краток опис:


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Кингдао
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Детали за производот

  1. Воведување на 55T 2 1 / 2US Тип Болт Тип синџири окови G2150 на производот

  ПОДАТОЦИ

  САД Тип Болт Тип синџири окови G2150

  • Големина: 3/16 "до 4"
  • Работа транспорт Ограничена: 1 / 3T да 150T
  • Материјал: картон челик
  • Површина: поцинковани, топло поцинкувани, Шарена, Машински поцинковани, Daromet и други
  • Фалсификувани и топлина третираат
  • фактор за безбедност: 1: 4 или 1: 6

  7.png

  Погоден за употреба со кревање

  drawing.png

  2. Спецификација за производ на САД Тип Болт Тип синџири окови на G2150

  Точка: САД Тип Болт Тип синџири окови G2150

  Тип: САД Тип

  Материјал: телото е 45 # челик, игла е 40Cr

  Големина: од 3/16 "до 4"

  Работа транспорт ограничен: 1 / 3T да 150T

  Површина: поцинковани, топло поцинкувани, Шарена, Машински поцинковани, Daromet и други

  MOQ: 1000 парчиња

  Капацитет за производство на: 3 контејнери месечно

  3. Пакување и испорака на Болт Тип синџири окови G2150

  Пакување:  Меѓународен стандард здрав дрвена кутија или на барање на купувачот.

  Начин на плаќање:  30% напредни од T / T, биланс треба да се плати по видиш копија на B / L, L / C по видување; Western Union.

  Време на испорака: 25T за еден месец

  Транспорт пристаниште: Кингдао пристаниште или други пристаништа во Кина

  3.png

  2.png

  Работилница на Болт Тип синџири окови G2150

  5.png

  Тест пред бродот Болт Тип синџири окови G2150

  6.png

   

  Добредојдовте да се купи на големо и мало нашата топла продажба 55t 2 1 / 2us тип Болт окови тип синџир g2150. Ние сме една од производителите на повеќето професионални и водечки местење на производи и добавувачи. Ве молиме да бидат слободни да добијат бесплатен примерок од нас и се јавите во нашата фабрика за повеќе информации.


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Онлајн Chat!