3 1/2 Stainless Steel Swivel Snap Shackles with Eye End manufacturers and suppliers | Rui De Tai
Ne të ndihmuar bota në rritje që nga viti 1983

3 1/2 Stainless çeliku i kthyeshëm Snap pranga me Eye End

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Qingdao
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  detajet e produktit

  1. Përshkrimi i 3 1/2 Stainless Steel kthyeshëm Snap pranga e me sytë fund

  DETAJË

  Çelik kthyeshëm Snap pranga Me Eye End

  • Materiali: Stainless Steel, SS304 ose SS316

  20.png

  I përshtatshëm për përdorim me heqjen

  Size (në)

  Dimensionet (mm)

  WLL (t)

  A

  B

  C

  12 * 52

  52

  9

  12

  0,275

  16 * 66

  66

  12

  16

  0.5

  22 * 96

  96

  16

  22

  0,875

  2. Specifikimet e produktit i Snap pranga të Çelik kthyeshëm me sytë End

  Item: Çelik kthyeshëm Snap pranga Me Eye End

  Lloji i Çelik kthyeshëm Snap pranga Me Eye End:US Lloji

  Madhësia e Çelik kthyeshëm Snap pranga Me Eye End: nga 12 * 52-22 * 96

  Paketimi për Çelik kthyeshëm Snap pranga Me Eye End : Standardi Paketa anije që lundron mirë ndërkombëtar apo të përshtatur.

  Port Load: port Qingdao ose porte të tjera në Kinë

  Shipping: me anije ose nga ajri

  Nëse keni një pyetje tjetër, pls mos ngurroni të na kontaktoni si më poshtë:

  Ann Zhang (menaxher Sales)

  Qingdao Rui De Tai Metal Products Co Ltd

  Tel: 86 0532 88293060

  Ph: 86 18661631650

  Fax: 86 0532 88293060

  E-mail: ann@qdruidetai.com

  Web: www.rdt-rigging.com

  Skype: ann.zhang1987

  Whats app: 06 18661631650

   

  Mirë se vini për të blerë dhe shitur me shumicë jonë hot 3 1/2 kthyeshëm çelik pranga me fund sy parakohshme. Ne jemi një nga prodhuesit më të produkteve profesionale dhe udhëheqëse manipulim dhe furnizuesit. Ju lutemi të jenë të lirë për të marrë mostër të lirë nga ne dhe të kontaktoni fabrikën tonë për më shumë informacion.


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat!