Stainless Steel DIN6899B Wire Rope Thimbles manufacturers and suppliers | Rui De Tai
Ние им помагаме на светот расте од 1983 година

Нерѓосувачки челик DIN6899B Јажиња Thimbles

Краток опис:


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Кингдао
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Детали за производот

  1. Опис на нерѓосувачки челик жица DIN6899B јаже Thimblesdrawing.png

  2. Спецификација за производ од нерѓосувачки челик жица DIN6899B јаже Thimbles

  Точка: Нерѓосувачки челик DIN6899B Јажиња Thimbles

  Тип: DIN6899B

  Големина на нерѓосувачки челик DIN6899B Thimbles : од 2.5мм до 42mm

  Материјал  од  нерѓосувачки челик DIN6899B Thimbles : SS304 или СС 316 (А2 и А4)

  Површината од  нерѓосувачки челик DIN6899B Thimbles : Авто боја

  Пакување од  нерѓосувачки челик DIN6899B Thimbles :ПП торба + картон + палети, или во согласност со клиенти

  Транспорт пристаниште: Кингдао пристаниште или други пристаништа во Кина

  Испорака:  голем товар со брод, примерок од експрес, судењето цел од воздух

  Што можеме да направиме е како што следува:

  ♦ Брз одговор:

  Одговори вашето барање или било какви прашања во рок од 24 работни часа.

  ♦ Целосна англиски услуги:

  Искусен персонал да одговори на сите ваши прашања во професионална и одлично познавање на англиски јазик

  ♦ ОЕМ и ODM:

  Прилагодено големина, должина и дизајнот се на располагање.

  ♦ Криејтив Еден-Стоп решенија:

  Ексклузивни и уникатен решение може да се обезбеди на нашите клиенти од страна на нашите добро обучени и професионални инженери.

  ♦ услуги:

  Добар по продажба на услуги, им помогне на клиентите да се реши проблемот за products.Provide далечински услуга.

  ♦ квалитет:

  Стручни лица за обезбедување на квалитет направи строга проверка пред пратката.

   

   

  Добредојдовте да се купи на големо и мало нашата топла продажба нерѓосувачки челик din6899b јажиња thimbles. Ние сме една од производителите на повеќето професионални и водечки местење на производи и добавувачи. Ве молиме да бидат слободни да добијат бесплатен примерок од нас и се јавите во нашата фабрика за повеќе информации.


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Онлајн Chat!