Stainless Steel DIN6899B Wire Rope Thimbles manufacturers and suppliers | Rui De Tai
Ne të ndihmuar bota në rritje që nga viti 1983

Stainless çeliku DIN6899B Wire litar Thimbles

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Qingdao
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  detajet e produktit

  1. Përshkrimi i Stainless çeliku DIN6899B Wire Thimbles litardrawing.png

  2. Specifikimet e produktit nga Thimbles Çelik DIN6899B Wire litar

  Item: Stainless çeliku DIN6899B Wire litar Thimbles

  Lloji: DIN6899B

  Madhësia e Stainless Steel DIN6899B Thimbles : nga 2.5mm në 42mm

  Material  Stainless Steel DIN6899B Thimbles : SS304 ose SS 316 (A2 apo A4)

  Sipërfaqja Stainless Steel DIN6899B Thimbles : Self ngjyrë

  Paketimi Stainless Steel DIN6899B Thimbles :qese PP + kartoni + kaci, ose në bazë të konsumatorëve '

  Port Load: port Qingdao ose porte të tjera në Kinë

  Shipping:  ngarkesave të mëdha me anije, mostër nga të shprehur, për gjykim nga ajri

  Ajo që ne mund të bëjmë është si në vijim:

  ♦ përgjigje të shpejtë:

  Përgjigju kërkesën tuaj ose ndonjë pyetje në 24 orë pune.

  ♦ Full English Shërbimit:

  shtabet e me përvojë të përgjigjem të gjitha pyetjeve tuaja në regjistrin profesional dhe rrjedhshëm anglisht

  ♦ OEM & ODM:

  Madhësia Customized, gjatësi dhe dizajni janë në dispozicion.

  ♦ krijuese One-stop zgjidhje:

  zgjidhje ekskluzive dhe unike mund të sigurohet për të klientit tonë nga inxhinierët tanë të mirë-trajnuar dhe profesionale.

  ♦ Shërbimi:

  Të mirë pas shitjes shërbimi, të ndihmuar klientit për të zgjidhur problemin në lidhje me shërbimin e products.Provide largët.

  ♦ Cilësia:

  njerëz profesional QA bëjë inspektim të rreptë para se të dërgesës.

   

   

  Mirë se vini për të blerë dhe me shumicë të nxehtë shitjen çelik din6899b litar teli thimbles tona. Ne jemi një nga prodhuesit më të produkteve profesionale dhe udhëheqëse manipulim dhe furnizuesit. Ju lutemi të jenë të lirë për të marrë mostër të lirë nga ne dhe të kontaktoni fabrikën tonë për më shumë informacion.


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat!