Alloy Steel Red Painted Drop Forged Eye Hoist Lifting Cargo Hooks with Safety Latch 320A manufacturers and suppliers | Rui De Tai
Ne të ndihmuar bota në rritje që nga viti 1983

Aliazh çeliku Red pikturuar rënie të falsifikuara Syri ngre lart Lifting Cargo grepa me sigurinë e shul 320a

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Qingdao
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  detajet e produktit

  1. Produkt Prezantimi i Alloy Steel Kuq pikturuar Drop fallsifikuara Eye ngritje Lifting Cargo grepa me sigurinë e shul 320a

  DETAJË

  Aliazh çeliku grepa me sigurinë e shul 320a

  • Size: 1 / 2T për 15T
  • Materiali: çeliku të palidhur dhe kartoni çeliku
  • Sipërfaqja: pikturuar, galvanizuar dhe të tjerët
  • Technology: Drop rreme

  Linja më të plotë të syrit grepa ngre lart.
  Në dispozicion në çelik të karbonit dhe të çelikut aliazh.

  36.jpg

  Kjo produkte është përdorur për zinxhirin

  WLL (t)

  Dimensionet (in)

  Pesha (lbs)

  320C

  320a

  B

  R

  O

  T

  1/2

  3/4

  0.63

  2.8

  0.81

  0.65

  0.37

  3/4

  1

  0.75

  3.22

  0.88

  0.81

  0.57

  1

  1 1/2

  0.91

  3.66

  0.97

  0.81

  0.77

  1 1/2

  2

  1.12

  4.09

  1

  0.84

  1.28

  2

  3

  1.25

  4.69

  1.12

  1.19

  1.73

  3

  4 1/2

  1.56

  5.78

  1.34

  1.38

  3.66

  5

  7

  2

  7.38

  1.69

  1.78

  7.19

  7 1/2

  11

  2.44

  9.06

  2.06

  2.12

  13.17

  10

  15

  2.83

  10.09

  2.22

  2.72

  22.15

  • projektuar me 5: 1 Dizajnit faktor (çeliku karboni); 4.5: 1 Design Factor për (aliazh çeliku).

  • Mund të jetë dëshmi testuar me 2 herë Limit Load punës

  • grepa Eye janë të ngarkesës të vlerësuarat.

  • Dizajni i duhur, forcon të kujdesshëm dhe saktësi të kontrolluara shuhet dhe kalitje dhënë forcë maksimale pa peshë të tepërt dhe pjesa më e madhe.

  2. Specifikimet e produktit i çelikut grepa aliazh me sigurinë e shul 320a

  5.jpg Item: Aliazh çeliku grepa me sigurinë e shul 320a

  5.jpgLloji: US Lloji

  5.jpgMaterial i Aliazh çeliku grepa me sigurinë e shul 320a: 45 # çeliku dhe aliazh çeliku

  5.jpgMadhësia e Aliazh çeliku grepa me sigurinë e shul 320a :nga 1 / 2t në 15T

  5.jpg WLL e Alloy Steel grepa me sigurinë e shul 320a: nga 1 / 2t për 15T

  5.jpg Të sigurisë Factor: 1: 4 për aliazh çeliku, 1: 5 për çelik kartoni

  5.jpgSipërfaqja për Aliazh çeliku grepa me sigurinë e shul 320a :pikturuar, galvanizuar dhe të tjerët

  5.jpgMOQ: 100 copë çdo madhësi

  5.jpgProdhimi Kapaciteti: 2 kontenierë në muaj

  3. Paketa dhe anijeve të çelikut grepa aliazh me sigurinë e shul 320a

  5.jpgPaketimi për Alloy Steel grepa me sigurinë e shul 320a:  standardit paketë anije që lundron ndërkombëtar apo të përshtatur.

  5.jpgShipping:  l arge mallrash me anije, mostër nga të shprehur, për gjykim nga ajri

  5.jpgKushtet e pagesës:  30% avancuar nga T / T, bilanci duhet të paguhet, pasi shihni kopje të B / L; L / C, në shikim, Western Union.

  5.jpgKohë për dorëzim: 1 enë për një muaj

  5.jpgPort Load: port Qingdao ose porte të tjera në Kinë

  Workshop i  Aliazh çeliku grepa me sigurinë e shul 320a

  7.png

  Test para se anija  Aliazh çeliku grepa me sigurinë e shul 320a

  5.png

  Urdhri 1. Blerje ndjekja

  Përcjellja urdhra nga përgatitja materiale për delivery.Professional në të anijeve, ofrimit të shpejtë, të paketuara mirë në enë, doganor pa probleme, ndjekja e mallrave nga porti i ngarkimit në portin e destinacionit.

  2. prodhues profesionale

  Specifikimet dhe Marks mund të prodhohen sipas kërkesave të klientëve.

  Duke qenë në këtë fushë për 12 vjet, ka marrëdhënie shumë të mira me fabrika.

  3. shërbim të personalizuar

  Sigurimi i cilësisë, çmime të arsyeshme, shërbimi vendi i origjinës, përvoja e stafit teknik, performanca e shkëlqyer e produktit.

  4. Stock

  Ka rezervat emergjente për të madhësive të rregullta përherë. Kjo për të kursyer kohë për ju.

   

  Nëse keni një pyetje tjetër, pls mos ngurroni të na kontaktoni si më poshtë:

  Ann Zhang (menaxher Sales)

  Qingdao Rui De Tai Metal Products Co Ltd

  Tel: 86 0532 88293060

  Ph: 86 18661631650

  Fax: 86 0532 88293060

  E-mail: ann@qdruidetai.com

  Web: www.rdt-rigging.com

  Skype: ann.zhang1987

  Whats app: 06 18661631650

   

  Mirë se vini për të blerë dhe me shumicë të nxehtë shitjen çeliku kuqe ynë pikturuar rënie të falsifikuara ngre lart sy heqjen grepa ngarkesave me sigurinë e shul 320a. Ne jemi një nga prodhuesit më të produkteve profesionale dhe udhëheqëse manipulim dhe furnizuesit. Ju lutemi të jenë të lirë për të marrë mostër të lirë nga ne dhe të kontaktoni fabrikën tonë për më shumë informacion.


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat!