M16 C15 Zinc Plated CR3 DIN582 Forged Lifting Eye Nuts manufacturers and suppliers | Rui De Tai
Ne të ndihmuar bota në rritje që nga viti 1983

M16 C15 zink praruar CR3 DIN582 fallsifikuara Lifting Arra Eye

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Qingdao
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  detajet e produktit

  1. Produkt Prezantimi i M16 C15 zink praruar CR3 DIN582 fallsifikuara Heqja Arra Eye

  DETAJË

  DIN582 Syri Nut

  • Size: M6 të M64
  • Materiali: çeliku kuti kartoni
  • Sipërfaqe: galvanizuar, zink praruar CR3 dhe të tjerët
  • Drop rreme

  13.jpg

  I përshtatshëm për përdorim me heqjen

  drawing.png

  2. Specifikimet e produktit të syrit Nut DIN582

  Item: DIN582 Syri Nut

  Lloji: DIN582

  Teknologji  e DIN582 rreme Heqja Arra Eye:Drop rreme

  Material i DIN582 rreme Lifting për sytë Nuts:çeliku Q235

  Size of DIN582 Forged Lifting për sytë Nuts: nga M6 në M64

  Sipërfaqja për DIN582 fallsifikuara Heqja Nuts sy:galvanizuar, zink praruar CR3 dhe të tjerët

  MOQ: 1000 copë çdo madhësi

  Prodhimi Kapaciteti i DIN582 fallsifikuara Lifting Arra Eye: 3 kontenierë në muaj

  cilësi të lartë, çmim konkurrues dhe shërbim të mirë. nevoja të veçanta konsumatorëve është i mirëpritur

  3. Paketa dhe anijeve të syrit Nut DIN582

  Paketimi për DIN582 fallsifikuara Heqja Arra Eye: qese apo kuti kartoni Pëlhurë kërpi rastit dhe kaci apo të tjera të përshtatur, apo sipas kërkesave të klientëve

  Shipping: me anije ose nga ajri

  Termat pagesës: Pagesa 30% paraprakisht ose LC

  Kohë për dorëzim e DIN582 fallsifikuara Lifting Arra Eye: 1 enë për një muaj

  Port Load: port Qingdao ose porte të tjera në Kinë

  1 (001) .jpg

  2 (001) .jpg

   

  Workshop i DIN582 fallsifikuara Lifting Arra Eye

  5.jpg

  Test para DIN582 anije rreme Lifting Arra Eye

  6.jpg

   

  Nëse keni një pyetje tjetër, pls mos ngurroni të na kontaktoni si më poshtë:

  Ann Zhang (menaxher Sales)

  Qingdao Rui De Tai Metal Products Co Ltd

  Tel: 86 0532 88293060

  Ph: 86 18661631650

  Fax: 86 0532 88293060

  E-mail: ann@qdruidetai.com

  Web: www.rdt-rigging.com

  Skype: ann.zhang1987

  Whats app: 06 18661631650

   

  Mirë se vini për të blerë dhe me shumicë din582 tona të nxehtë shitjes M16 C15 zink praruar CR3 falsifikuar heqjen arra sy. Ne jemi një nga prodhuesit më të produkteve profesionale dhe udhëheqëse manipulim dhe furnizuesit. Ju lutemi të jenë të lirë për të marrë mostër të lirë nga ne dhe të kontaktoni fabrikën tonë për më shumë informacion.


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat!