Galvanized Screw Pin Bow Shackles G209 manufacturers and suppliers | Rui De Tai
Ne të ndihmuar bota në rritje që nga viti 1983

Galvanizuar vidë Pin Bow pranga G209

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Qingdao
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  detajet e produktit

  1. Produkt Prezantimi i galvanizuar Vidë Pin Përkuluni pranga G209

  DETAJË

  Galvanizuar vidë Pin Bow pranga G209

  • Madhësi: 3/16 "për 2 1/2"
  • Load duke punuar kufizuar: 1 / 3T të 55t
  • Materiali: çeliku kuti kartoni (45 # çeliku për trupin, 40Cr për pin)
  • Sipërfaqja: galvanizuar, Hot Dip galvanizuar, pikturuar, mekanike galvanizuar, Daromet dhe të tjerët
  • Falsifikuar dhe ngrohjes trajtohen
  • faktor teknike: 1: 4 ose 1: 6

  80.png

  Të përshtatshme për përdorim me heqjen

  QQ 图片 20180306174522.png

  2. Specifikimet e produktit i Galvanizuar vidë Pin Bow pranga G209

  Item: Galvanizuar vidë Pin Bow pranga G209

  Lloji: US Lloji

  Material i Galvanizuar vidë Pin Bow pranga G209 :trupi është 45 # çeliku, pin është 40Cr

  Madhësia e Galvanizuar vidë Pin Bow pranga G209:nga 3/16 "për 2 1/2"

  Load duke punuar kufizuar i Galvanizuar vidë Pin Bow pranga G209:1 / 3T të 55t, madhe madhësia 85T dhe 120T gjithashtu mund Bu furnizuar

  Teknologji e pranga: Drop falsifikuar dhe Qunenched dhe nevrik

  Sipërfaqja për galvanizuar vidë Pin Bow pranga G209: galvanizuar, Dip Hot galvanizuar, pikturuar, mekanike galvanizuar, Daromet, pluhur veshura, pikturuar dhe të tjerët

  MOQ: 1000 copë

  Prodhimi Kapaciteti i pranga: 3 kontenierë në muaj

  cilësi të lartë, çmim konkurrues dhe shërbim të mirë. nevoja të veçanta konsumatorëve është i mirëpritur

  3. Paketa dhe anijeve të Galvanizuar vidë Pin Bow pranga G209

  Paketimi për galvanizuar vidë Pin Bow pranga G209 : madhësia e një paletë është 1.05 * 0.9 * 1M, dhe 60CTNS, shkarkon ose dy Orin Drums Per paletave apo rast druri.

  Shippment për Galvanizuar vidë Pin Bow pranga G209 :me anije apo ajri

  Termat pagesës: Pagesa 30% paraprakisht ose LC

  Kohën e dorëzimit për pranga: Brenda 30 ditëve, varet nga sasia

  Port Load në Kinë: port Qingdao apo portet e tjera

  QQ 图片 20180306173159.png

  3.png

  2.png

  4. Kompania Hyrje

  Qingdao Rui De Tai Metal Products Co Ltd është një ndërmarrje që kryesisht prodhimin e produkteve manipulim. Ne jemi të specializuar në manipulim të ndryshme, të tilla si pranga , turnbuckles, lidhësit Load, grepa, bulonave sy dhe arra, clips litar teli, thimbles, anchors, të parakohshme grepa, zinxhir spirancë, clamps dhe manipulim çelik. Ndërkohë, ne mund të marrë biznesin e përpunimit sipas vizatimeve, mostrat dhe materialet e furnizuara nga konsumatorët.

  Workshop i  Galvanizuar vidë Pin Bow pranga G209

  5.png

  Test para se të dërgesës (materiale Test, sipërfaqja dhe ngarkesës së punës të kufizuar) për  Galvanizuar vidë Pin Bow pranga G209

  6.png

  5.What ne mund të bëjmë është si në vijim:

  ♦ përgjigje të shpejtë:

  Përgjigju kërkesën tuaj ose ndonjë pyetje në 24 orë pune.

  ♦ Full English Shërbimit:

  shtabet e me përvojë të përgjigjem të gjitha pyetjeve tuaja në regjistrin profesional dhe rrjedhshëm anglisht

  ♦ OEM & ODM:

  Madhësia Customized, gjatësi dhe dizajni janë në dispozicion.

  ♦ krijuese One-stop zgjidhje:

  zgjidhje ekskluzive dhe unike mund të sigurohet për të klientit tonë nga inxhinierët tanë të mirë-trajnuar dhe profesionale.

  ♦ Shërbimi:

  Të mirë pas shitjes shërbimi, të ndihmuar klientit për të zgjidhur problemin në lidhje me shërbimin e products.Provide largët.

  ♦ Cilësia:

  njerëz profesional QA bëjë inspektim të rreptë para se të dërgesës.

  FAQ rreth Qingdao Rui De Tai Metal Products Co Ltd

  Pyetje: Sa kohë është koha juaj e ofrimit?

  A: Në përgjithësi ajo është 5-10 ditë nëse mallrat janë në magazinë. ose ajo është 15-20 ditë, nëse mallrat nuk janë në magazinë, ajo është sipas sasisë.

  Pyetje: Çfarë është kushtet tuaja të pagesës?

  A: Pagesa <= 1000USD, 100% paraprakisht. Pagesa> = 1000USD, 30% T / T paraprakisht, bilanci para shippment.

  Q: A jeni një fabrikë apo një kompani tregtare?

  A: Ne jemi një fabrikë e fokusuar në hardware manipulim gjatë shumë viteve. Produktet tona kryesore janë pranga, bulonave Syri dhe arra. turnbuckles, clips litar teli, grepa dhe lidhësit e ngarkesës, të mallrave të reja sipas vizatimit të klientëve apo mostër.

  Q: Si mund të kontrollit të cilësisë tuaj?

  A: Së pari, zgjedhja e materialit të cilësisë së lartë të papërpunuara nga fabrika mirë çelikut.

  Së dyti, plotësisht i prodhuar në përputhje me procesin e standardeve dhe kërkesave të testimit.

   

  Konsumatorët e dashur:

  Mirëpritur të vizitoni faqen tonë dhe shpresojmë që produktet tona do të kënaqë ju.
  Ne mendojnë në mënyrë kreative dhe prodhimin pikërisht për të përmbushur needs.And tuaj ne kemi fabrika tona dhe R & D qendër.
  Produktet tona kryesore janë pranga, bulonave sy, clips litar teli, lidhësit e ngarkesës, turnbuckles, heqjen grepa, lidh lidhjet, swivels dhe shumë produkte të tjera manipulim.
  Vetëm të ngadalësojë stilin e jetës tuaj të shpejtë dhe të gëzojnë produktet tona.

  Besnikërisht juaj,

  Rui De Tai

   

  Galvanizuar vidë Pin Bow pranga G209 mostrat janë të lira për pagesë.
  Sales profesionale online për t'iu përgjigjur pyetjes tuaj në kohën e duhur brenda 12 orëve.
  Ju lutem mos hezitoni të na kontaktoni për më shumë informacion në lidhje me manipulim Lifting Bolt Anchor Shackles.Warmly ju mirëpresim të vizitojë fabrikën tonë! Shpresoj se ne mund të krijuar reciprokisht benefically marrëdhënie të biznesit.

  Mirë se vini për të blerë dhe me shumicë të nxehtë shitjen galvanizuar vidë pin Përkuluni pranga g209. Ne jemi një nga prodhuesit më të produkteve profesionale dhe udhëheqëse manipulim dhe furnizuesit. Ju lutemi të jenë të lirë për të marrë mostër të lirë nga ne dhe të kontaktoni fabrikën tonë për më shumë informacion.


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat!