Hot Dip Galvanized G403 Jaw End Swivel manufacturers and suppliers | Rui De Tai
Ne të ndihmuar bota në rritje që nga viti 1983

Hot Dip galvanizuar G403 Jaw Fundi i kthyeshëm

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Qingdao
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  detajet e produktit

  DETAJË

  G403 Jaw End kthyeshëm

  • Madhësi: 1/4 "për 1 1/2"
  • Materiali: çeliku Carton
  • Sipërfaqja: Hot dip galvanizuar dhe të tjerët
  • Teknologji: Rreme - shuhet dhe shkon

  Plotëson kërkesat e performancës të Federal Specifikimi RR-C-271F, Type VII, Klasa 3, me përjashtim të atyre
  dispozitave që kërkohen të kontraktorit. Për më shumë informacion, shih faqe 452.

  12.png

  I përshtatshëm për përdorim me zinxhir

  drawing.png

  Load Ultimate është 5 herë Punues Limit Load.

  Plotësojnë apo tejkalojnë të gjitha kërkesat e ASME B30.26 përfshirë identifikimin, butësi, faktor projektimin, ngarkesës provë dhe kërkesat e temperaturës.

  2. Specifikimet e produktit e G403 nofulla End kthyeshëm

  Item: G403 Jaw End kthyeshëm

  Lloji: US Lloji G403

  Material i Hot Dip galvanizuar G403 Jaw End kthyeshëm: 45 # çeliku

  Madhësia e Hot Dip galvanizuar G403 Jaw Fundi i kthyeshëm: nga 1/4 "për 1 1/2"

  Sipërfaqja e Hot Dip galvanizuar G403 Jaw End kthyeshëm: Hot dip galvanizuar (HDG) dhe të tjerët

  MOQ për Hot Dip galvanizuar G403 Jaw End kthyeshëm: 1000 copë

  Kapaciteti i prodhimit për Hot Dip galvanizuar G403 nofulla Fundi i kthyeshëm: 2 kontenierë në muaj

  cilësi të lartë, çmim konkurrues dhe shërbim të mirë. nevoja të veçanta konsumatorëve është i mirëpritur

  3. Paketa dhe anijeve të G403 nofulla End kthyeshëm

  Paketimi për Hot Dip galvanizuar G403 Jaw Fundi i kthyeshëm: qese pëlhurë kërpi dhe paletë ose të tjera përshtatur, sipas kërkesave të klientëve

  Shipping: me anije ose nga ajri

  Kushtet e pagesës: Pagesa 30% paraprakisht ose LC

  Kohë për dorëzim: 1 enë për një muaj

  Port Load: port Qingdao apo portet Kinë

  11.png

  4. Kompania Hyrje

  Qingdao Rui De Tai Metal Products Co Ltd është një ndërmarrje që kryesisht prodhimin e produkteve manipulim. Ne jemi të specializuar në manipulim të ndryshme, të tilla si s wivel, pranga, Turnbuckles, lidhësit e ngarkesës, grepa, bulonave dhe arra sy, clips litar teli, thimbles, spiranca, grepa, zinxhir spirancë, clamps dhe manipulim çelik parakohshme. Ndërkohë, ne mund të marrë biznesin e përpunimit sipas vizatimeve, mostrat dhe materialet e furnizuara nga konsumatorët.

  punishte

  7.png

  Test para se të dërgesës

  5.png

  FAQ

   

  Q: Ku është fabrika e juaj ndodhet?

  A: Fabrika jonë ndodhet në Jimo, Qingdao ,  China. It’s near to Qingdao port.You are welcome to visit our factory.

   

  Q: Si mund të shkoj në fabrikën tuaj?

  A: Fabrika jonë është afër aeroportit Qingdao, ne mund t'ju marr në aeroport.

   

  Pyetje: Nëse unë do të duhet të qëndrojnë në vendin tuaj për disa ditë, është e mundur për të librit hotelin për mua?

  A: Është kënaqësi, shërbim prenotim hoteli është në dispozicion.

   

  Q: Çfarë është koha juaj e dorëzimit për një enë të plotë?

  A: Ne kemi nevojë për rreth 30 ditë për të dhënë një enë të plotë.

   

  Q: A mund të marr mostra?

  A: W e  mund të furnizimit me ju mostra për të lira në qoftë se ju vetëm duhet për të testuar cilësinë . Por ju duhet të paguani për të ngarkuar shprehur.


   

  Mirë se vini për të blerë dhe me shumicë jonë e nxehtë shitjes hot dip galvanizuar g403 fundi nofulla kthyeshëm. Ne jemi një nga prodhuesit më të produkteve profesionale dhe udhëheqëse manipulim dhe furnizuesit. Ju lutemi të jenë të lirë për të marrë mostër të lirë nga ne dhe të kontaktoni fabrikën tonë për më shumë informacion.


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat!