Crosby Mini Forged Ratchet Type Load Binders Turnbuckle Chain Tensioners manufacturers and suppliers | Rui De Tai
Ne të ndihmuar bota në rritje që nga viti 1983

Crosby Mini fallsifikuara Ratchet Lidhësa Lloji Load turnbuckle Tendoses Zinxhiri

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Qingdao
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  detajet e produktit

  1. Produkt Hyrje e Crosby Mini fallsifikuara Ratchet Lloji lidhësit Load turnbuckle tensionuesit Zinxhiri

  DETAJË

  Ratchet Lloji lidhësit Load

  • Siperfaqja: 1 / 4-5 / 16 me 1 / 2-5 / 8
  • Materiali: çeliku Alloy
  • Sipërfaqja: Pikturuar dhe të tjerët
  • Technology: Drop rreme

  4.jpg

  Kjo produkte është përdorur për zinxhirin

  Min-Max Zinxhiri Size (në)

  WLL (lbs)

  Dëshmi Load (lbs)

  Thyerja load (lbs)

  Pesha (lbs)

  Handle Gjatesia
  (në)

  Dimensionet (in)

  A

  B

  C

  E

  E1

  F

  G

  1 / 4-5 / 16

  2200

  4400

  7800

  3.52

  7.16

  7.16

  0.89

  1.77

  16.22

  21.26

  17.79

  0.35

  5 / 16-3 / 8

  5400

  10800

  19000

  10.5

  13.42

  13.92

  1.3

  2.6

  22,64

  30,64

  25,24

  0.51

  3 / 8-1 / 2

  9200

  18400

  33000

  12.9

  13.92

  13.92

  1.3

  2.6

  24.13

  32,13

  27,04

  0.59

  1 / 2-5 / 8

  13000

  26000

  46000

  14,38

  13.92

  13.92

  1.3

  2.6

  26,45

  34,45

  30,07

  0.74

  • Dizajni i ri "One Piece" falsifikuara trajtuar.

  • vazhdueshëm marrë-up tipar siguron rregullim të fundme të lidhin poshtë ngarkesës.

  • Një pjesë e kuvendit, nuk ka bulonave ose arra të liroj.

  • sustë arpion është ndryshket proofed.

  • Të gjithë duke ngarkesës ose që mbajnë pjesë të falsifikuara.

  • Easy veprojnë shtrëngojë pozitive.

  • Binders treguara me ngarkesa Dëshmi kanë qenë individuale prova testuar për vlerat e treguar, para se të dërgesës.

  2. Specifikimet e produktit e lidhësit Load Ratchet Lloji

  Item: Ratchet Lloji lidhësit Load

  Lloji: US Lloji

  Materiali: 45 # çeliku 5.jpgSiperfaqja: nga 1 / 4-5 / 16 me 1 / 2-5 / 8

  Sipërfaqja: Pikturuar dhe të tjerët

  MOQ: 100 copë

  Prodhimi Kapaciteti: 2 kontenierë në muaj

  cilësi të lartë, çmim konkurrues dhe shërbim të mirë. nevoja të veçanta konsumatorëve është i mirëpritur

  3. Paketa dhe anijeve të shtrëngojë Lloji lidhësit Load

  Paketimi: qese apo kuti kartoni Pëlhurë kërpi rastit dhe kaci apo të tjera të përshtatur, apo sipas kërkesave të klientëve

  Shipping: me anije ose nga ajri

  Kushtet e pagesës: Pagesa 30% paraprakisht ose LC

  Kohë për dorëzim:  një enë për një muaj

  Port Load: port Qingdao apo port tjetër china

  1.png

  2.png

  4. Kompania Hyrje

  Qingdao Rui De Tai Metal Products Co Ltd është një ndërmarrje që kryesisht prodhimin e produkteve manipulim. Ne jemi të specializuar në manipulim të ndryshme, të tilla si pranga, Turnbuckles, lidhësit Load , grepa, bulonave dhe arra sy, clips litar teli, thimbles, spiranca, parakohshme grepa, spirancë zinxhir, clamps dhe manipulim çelik. Ndërkohë, ne mund të marrë biznesin e përpunimit sipas vizatimeve, mostrat dhe materialet e furnizuara nga konsumatorët.

  punishte

  7.png

  Test para se të dërgesës

  5.png

   

  Mirë se vini për të blerë dhe me shumicë të tipit të nxehtë shitjes Crosby mini falsifikuar shtrëngojë tona tensioners zinxhir lidhësit e ngarkesës turnbuckle. Ne jemi një nga prodhuesit më të produkteve profesionale dhe udhëheqëse manipulim dhe furnizuesit. Ju lutemi të jenë të lirë për të marrë mostër të lirë nga ne dhe të kontaktoni fabrikën tonë për më shumë informacion.


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat!