G450 HDG US Type Drop Forged Wire Rope Clamps manufacturers and suppliers | Rui De Tai
Ne të ndihmuar bota në rritje që nga viti 1983

G450 HDG US Lloji Drop fallsifikuara Wire litar Clamps

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Qingdao
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  detajet e produktit

  1. Produkt Hyrje e G450 HDG US Lloji Drop Clamps fallsifikuara Wire litar

  DETAJË

  SHBA Lloji Drop Clamps fallsifikuara Wire litar

  • Size: 1/8 "- 3 1/2"
  • Materiali: çeliku Alloy për trupin, çeliku kuti kartoni për U rrufe në qiell
  • Sipërfaqja: galvanizuar, Hot Dip galvanizuar (HDG), pikturuar, mekanike galvanizuar, Daromet dhe të tjerët
  • Teknologji: Rreme përmbushur kërkesat e performancës të

  Federal Specification FF-C-450 LLOJI 1

  12.jpg

  Kjo produkte është përdorur për litar teli

  drawing.png

  Plotëson ose tejkalon të gjitha kërkesat e ASME B30.26 përfshirë identifikimin, butësi, faktor projektimin, ngarkesës provë dhe kërkesat e temperaturës. Rëndësishmja, këto clips litar teli të plotësojnë kërkesat e tjera të rëndësishme të performancës, duke përfshirë jetën lodhje, pronat e ndikimit dhe gjurmueshmërisë materiale, nuk trajtohen nga ASME B30.26.

  2. Specifikimet e produktit nga SHBA Lloji Clamps Wire litar

  5.jpgItem: US Lloji Drop fallsifikuara Wire litar Clamps

  5.jpgLloji: US Lloji

  5.jpgMaterial: Trupi është 45 # çeliku, U rrufe në qiell është çeliku Q235

  5.jpgSiperfaqja: nga 1/8 "në 3 1/2"

  5.jpgSipërfaqja: galvanizuar, Hot Dip galvanizuar (HDG), pikturuar, mekanike galvanizuar, dacromet dhe të tjerët

  5.jpgMOQ: 1000 copë

  5.jpgProdhimi Kapaciteti: 3 kontenierë në muaj

  3. Paketa dhe anijeve të SHBA Lloji Wire Clamps litar

  5.jpgPaketimi: qese apo kuti kartoni Pëlhurë kërpi rastit dhe kaci apo të tjera të përshtatur, apo sipas kërkesave të klientëve

  5.jpgShipping: me anije ose nga ajri

  5.jpgKushtet e pagesës: Pagesa 30% paraprakisht ose LC

  5.jpgKohë për dorëzim:  një enë për një muaj

  5.jpgPort Load: port Qingdao apo port tjetër china

  1-1-111463.png

  4. Kompania Hyrje

  Qingdao Rui De Tai Metal Products Co Ltd është një ndërmarrje që kryesisht prodhimin e produkteve manipulim. Ne jemi të specializuar në manipulim të ndryshme, të tilla si pranga, Turnbuckles, lidhësit Load, grepa, bulonave dhe arra sy, clips litar teli, thimbles, spiranca, parakohshme grepa, spirancë zinxhir, clamps dhe manipulim çelik. Ndërkohë, ne mund të marrë biznesin e përpunimit sipas vizatimeve, mostrat dhe materialet e furnizuara nga konsumatorët.

  Workshop (Ka punching makine, fërkimit lloj makine falsifikim etj)

  2.png

  Test para se të dërgesës (Nevoja për të provuar WLL nga vertikale makinë testimi elastik, test ngurtësinë nga kontrollor ngurtësinë dhe trashësi provë e sipërfaqes)

  3.png

  Urdhri 1. Blerje ndjekja

  Ndiqni deri në urdhërat nga përgatitja materiale për delivery.Professional në të anijeve, ofrimit të shpejtë,

  paketuara mirë në enë, doganor pa probleme, ndjekja e mallrave nga porti i ngarkimit në portin e destinacionit.

  2. prodhues profesionale

  Specifikimet dhe Marks mund të prodhohen sipas kërkesave të klientëve.

  Duke qenë në këtë fushë për 12 vjet, ka marrëdhënie shumë të mira me fabrika.

  3. shërbim të personalizuar

  Sigurimi i cilësisë, çmime të arsyeshme, shërbimi vendi i origjinës, përvoja e stafit teknik,

  performanca e shkëlqyer e produktit.

  4. Stock

  Ka rezervat emergjente për të madhësive të rregullta përherë. Kjo për të kursyer kohë për ju.

   

  Nëse keni një pyetje tjetër, pls mos ngurroni të na kontaktoni si më poshtë:

  Ann Zhang (menaxher Sales)

  Qingdao Rui De Tai Metal Products Co Ltd

  Tel: 86 0532 88293060

  Ph: 86 18661631650

  Fax: 86 0532 88293060

  E-mail: ann@qdruidetai.com

  Web: www.rdt-rigging.com

  Skype: ann.zhang1987

  Whats app: 06 18661631650

   


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat!