55T 2 1/2US Type Bolt Type Chain Shackles G2150 manufacturers and suppliers | Rui De Tai
Ne të ndihmuar bota në rritje që nga viti 1983

55t 2 1 / 2US Lloji Bolt Lloji Chain pranga G2150

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Qingdao
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  detajet e produktit

  1. Produkt Prezantimi i 55t 2 1 / 2US Lloji Bolt Lloji Zinxhiri prangat G2150

  DETAJË

  SHBA Lloji Bolt pranga Lloji Zinxhiri G2150

  • Madhësi: 3/16 "për 4"
  • Load duke punuar kufizuar: 1 / 3T për 150t
  • Materiali: çeliku kuti kartoni
  • Sipërfaqja: galvanizuar, Hot Dip galvanizuar, pikturuar, mekanike galvanizuar, Daromet dhe të tjerët
  • Falsifikuar dhe ngrohjes trajtohen
  • faktor teknike: 1: 4 ose 1: 6

  7.png

  I përshtatshëm për përdorim me heqjen

  drawing.png

  2. Specifikimet e produktit i SHBA Lloji Bolt pranga Lloji Zinxhiri G2150

  Item: SHBA Lloji Bolt pranga Lloji Zinxhiri G2150

  Lloji: US Lloji

  Material: trupi është 45 # çeliku, pin është 40Cr

  Size: nga 3/16 "për 4"

  Load duke punuar kufizuar: 1 / 3T për 150t

  Sipërfaqja: galvanizuar, Hot Dip galvanizuar, pikturuar, mekanike galvanizuar, Daromet dhe të tjerët

  MOQ: 1000 copë

  Prodhimi Kapaciteti: 3 kontenierë në muaj

  3. Paketa dhe anijeve të Bolt Lloji Zinxhiri prangat G2150

  Paketimi:  Rasti International standarde druri anije që lundron mirë ose sipas kërkesave të klientit.

  Kushtet e pagesës:  30% avancuar nga T / T, bilanci duhet të paguhet, pasi shihni kopje të B / L; L / C, në shikim, Western Union.

  Kohë për dorëzim: 25T për një muaj

  Port Load: port Qingdao ose porte të tjera në Kinë

  3.png

  2.png

  Workshop i Bolt Lloji Zinxhiri prangat G2150

  5.png

  Test para se anija Bolt Lloji Zinxhiri prangat G2150

  6.png

   

  Mirë se vini për të blerë dhe shitur me shumicë jonë hot 55t 2 1 / 2US lloj rrufe pranga zinxhir tipit g2150. Ne jemi një nga prodhuesit më të produkteve profesionale dhe udhëheqëse manipulim dhe furnizuesit. Ju lutemi të jenë të lirë për të marrë mostër të lirë nga ne dhe të kontaktoni fabrikën tonë për më shumë informacion.


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat!