HDG US Type G277 Forged Shoulder Eye Bolts with Nut manufacturers and suppliers | Rui De Tai
Ne të ndihmuar bota në rritje që nga viti 1983

HDG US Lloji G277 fallsifikuara Shoulder Syri Bolts me Nut

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Qingdao
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  detajet e produktit

  1. Produkt Prezantimi i HDG US Lloji G277 rreme Sup Syri Boltme Nut

  DETAJË

  G277 rreme sup Syri Bolts Me Nut

  • Madhësi: 1/4 x 2 me 1 1/2 x 15
  • Materiali: çeliku kuti kartoni
  • Sipërfaqja: galvanizuar, zink praruar CR3, Hot Dip galvanizuar dhe të tjerët
  • Fallsifikuara - shuhet dhe nevrik.

  7.jpg

  I përshtatshëm për përdorim me heqjen

  drawing.png

  Punës Kufijtë Load treguar janë për në-linjë tërheqjes. Për kënd ngarkimit,

  Load Ultimate është 5 herë Punues Limit Load. Maximum Load Dëshmi është 2 herë Punues Limit Load.

  2. Specifikimet e produktit i supe G277 rreme Eye Bolt me Nut

  Item: G277 rreme sup Eye Bolt me Nut

  Lloji: US Lloji G277

  Material i HDG US Lloji G277 fallsifikuara sup Syri Bolts: 45 # çeliku

  Madhësia e HDG US Lloji G277 fallsifikuara sup Syri Bolts: nga 1/4 x 2 me 1 1/2 x 15

  Sipërfaqja e HDG US Lloji G277 fallsifikuara sup Syri Bolts: galvanizuar, zink praruar CR3, Hot Dip galvanizuar dhe të tjerët

  MOQ për HDG US Lloji G277 fallsifikuara sup Syri Bolts: 1000 copë

  Kapaciteti i prodhimit për HDG US Lloji G277 fallsifikuara sup Syri Bolts: 3 kontenierë në muaj

  cilësi të lartë, çmim konkurrues dhe shërbim të mirë. nevoja të veçanta konsumatorëve është i mirëpritur

  3. Paketa dhe anijeve të supe G277 rreme Eye Bolts me arrë

  Paketimi për HDG US Lloji G277 fallsifikuara sup Syri Bolts: qese apo kuti kartoni Pëlhurë kërpi rastit dhe kaci apo të tjera të përshtatur, apo sipas kërkesave të klientëve

  Shipping: me anije ose nga ajri

  Kushtet e pagesës: Pagesa 30% paraprakisht ose LC

  Kohë për dorëzim: 1 enë për një muaj

  Port Load: port Qingdao ose porte të tjera në Kinë

  1 (001) .jpg

  2 (001) .jpg

  4. Kompania Hyrje

  Qingdao Rui De Tai Metal Products Co Ltd është një ndërmarrje që kryesisht prodhimin e produkteve manipulim. Ne jemi të specializuar në manipulim të ndryshme, të tilla si pranga, Turnbuckles, lidhësit Load, grepa, bulonave dhe arra sy, clips litar teli, thimbles, spiranca, parakohshme grepa, spirancë zinxhir, clamps dhe manipulim çelik. Ndërkohë, ne mund të marrë biznesin e përpunimit sipas vizatimeve, mostrat dhe materialet e furnizuara nga konsumatorët.

  Workshop i HDG US Lloji G277 fallsifikuara sup Bolts Syri 

  5.jpg

  Test para se anija HDG US Lloji G277 fallsifikuara sup Bolts Syri 

  6.jpg

   

  Mirë se vini për të blerë dhe shitur me shumicë jonë hot HDG na shkruani g277 falsifikuara bulonat sy sup me arrë. Ne jemi një nga prodhuesit më të produkteve profesionale dhe udhëheqëse manipulim dhe furnizuesit. Ju lutemi të jenë të lirë për të marrë mostër të lirë nga ne dhe të kontaktoni fabrikën tonë për më shumë informacion.


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat!