Hot Dip G401 galvanizuar Zinxhiri i kthyeshëm

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Qingdao
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  detajet e produktit

  1. Produkt Prezantimi i Hot dip galvanizuar G401 Zinxhiri i kthyeshëm

  DETAJË

  G401 Zinxhiri i kthyeshëm

  • Madhësi poshte: 1/4 & rdquo; në 3/4 & rdquo;
  • Materiali: çeliku Carton
  • Sipërfaqja: Hot dip galvanizuar dhe të tjerët
  • Technology:Forged - Quenched and Tempered

  Plotëson kërkesat e performancës të Federal Specifikimi RR-C-271F, Type VII, Klasa 1, me përjashtim të atyre dispozitave që kërkohen të kontraktorit.

  14.png

   

  I përshtatshëm për përdorim me zinxhir

  drawing.png

  Load Ultimate është 5 herë Punues Limit Load.

  Plotësojnë apo tejkalojnë të gjitha kërkesat e ASME B30.26 përfshirë identifikimin, butësi, faktor projektimin, ngarkesës provë dhe kërkesat e temperaturës.

  2. Specifikimet e produktit e G401 Zinxhiri i kthyeshëm

  Item: G401 Zinxhiri i kthyeshëm
  Lloji: US Lloji G401
  Materiali: 45 # çeliku
  Madhësia e: from 1/4" to 3/4"
  Sipërfaqja: Hot dip galvanizuar dhe të tjerët
  MOQ: 1000 copë
  Prodhimi Kapaciteti: 2 kontenierë në muaj

  cilësi të lartë, çmim konkurrues dhe shërbim të mirë. nevoja të veçanta konsumatorëve është i mirëpritur

  3. Paketa dhe anijeve të G401 Zinxhiri i kthyeshëm

  Paketimi: Gunny bag or carton case and pallet or other customized, or according to customers' requirement
  Shipping: me anije ose nga ajri
  Kushtet e pagesës: Pagesa 30% paraprakisht ose LC
  Kohë për dorëzim: 1 enë për një muaj
  Port Load: port Qingdao ose porte të tjera në Kinë

  11.png

  punishte

  7.png

  Test para se të dërgesës

  5.png

  Qingdao Rui De Tai Metal Products Co. Ltd with a history of many years,our company has advanced equipemnt and testing facilities.According to the international standards,it can manufa-cture many types of rigging, such as shackles, turnbuckles, Load binders, hooks, eye bolts and nuts, wire rope clips, thimbles, anchors, snap hooks, anchor chain, clamps and stainless steel rigging. Meanwhile, we could take up processing business according to the drawings, samples and materials supplied by customers.

  What we can do is as following

  Quick Response

  Përgjigju kërkesën tuaj ose ndonjë pyetje në 24 orë pune.

  Full English Service

  shtabet e me përvojë të përgjigjem të gjitha pyetjeve tuaja në regjistrin profesional dhe rrjedhshëm anglisht

  OEM & ODM

  Madhësia Customized, gjatësi dhe dizajni janë në dispozicion.

  Creative One-Stop Solutions

  zgjidhje ekskluzive dhe unike mund të sigurohet për të klientit tonë nga inxhinierët tanë të mirë-trajnuar dhe profesionale.

  Service

  Të mirë pas shitjes shërbimi, të ndihmuar klientit për të zgjidhur problemin në lidhje me shërbimin e products.Provide largët.

  Quality

  njerëz profesional QA bëjë inspektim të rreptë para se të dërgesës.

  FAQ rreth Qingdao Rui De Tai Metal Products Co Ltd

  Need help? Be sure to visit our support forums for answers to your questions!

  Q:How long is your delivery time?

  A: Në përgjithësi ajo është 5-10 ditë nëse mallrat janë në magazinë. ose ajo është 15-20 ditë, nëse mallrat nuk janë në magazinë, ajo është sipas sasisë.

  Pyetje: Çfarë është kushtet tuaja të pagesës?

  A: Pagesa <= 1000USD, 100% paraprakisht. Pagesa> = 1000USD, 30% T / T paraprakisht, bilanci para shippment.

  Q: A jeni një fabrikë apo një kompani tregtare?

  A: Ne jemi një fabrikë e fokusuar në hardware manipulim gjatë shumë viteve. Produktet tona kryesore janë pranga, bulonave Syri dhe arra. turnbuckles, clips litar teli, grepa dhe lidhësit e ngarkesës, të mallrave të reja sipas vizatimit të klientëve apo mostër.

  Q: Si mund të kontrollit të cilësisë tuaj?

  A:First,selection of high-quality raw material from good steel factory. Second,fully produced according to standard process and testing requirement.

  Konsumatorët e dashur:

  Welcome to visit our website and hope our products will satisfy you. We think creatively and manufacture precisely to meet your needs.And we have our own factory and R&D Center. Our main products are shackles,eye bolts,wire rope clips,load binders,turnbuckles,lifting hooks,connecting links,swivels and many other rigging products. Just slow down your fast lifestyle and enjoy our products.

  Your Faithfully,

  Rui De Tai

  Galvanized Screw Pin Bow Shackles G209 samples are free for charge.
  Professional Sales online to answer your question timely within 12 hours.
  Please don’t hesitate to contact us for more information about Rigging Lifting Bolt Anchor Shackles.Warmly welcome you to visit our factory!Hope we can set up mutually benefically business relationship.

  Mirë se vini për të blerë dhe me shumicë jonë e nxehtë shitjes hot dip galvanizuar g403 fundi nofulla kthyeshëm. Ne jemi një nga prodhuesit më të produkteve profesionale dhe udhëheqëse manipulim dhe furnizuesit. Ju lutemi të jenë të lirë për të marrë mostër të lirë nga ne dhe të kontaktoni fabrikën tonë për më shumë informacion.


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products