10mm Galvanized Trawling Shackles with Round Head Screw Pin manufacturers and suppliers | Rui De Tai
Ne të ndihmuar bota në rritje që nga viti 1983

10mm galvanizuar Trawling pranga me kokën e rrumbullakët vidë Pin

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Qingdao
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  detajet e produktit

  1. Produkt Prezantimi i 10mm galvanizuar trawling pranga me kokën e rrumbullakët vidë Pin

  DETAJË

  Trawling pranga me kokën e rrumbullakët vidë Pin

  • Size: 5mm 50mm
  • Materiali: çeliku kuti kartoni
  • Sipërfaqja: galvanizuar, Self Color, pikturuar, galvanizuar mekanike, Daromet dhe të tjerët
  • pa pagesë rreme

  2.jpg

  I përshtatshëm për përdorim me heqjen

  WLL (kg)

  Dimensionet (mm)

  Pesha
  (lbs)

  D

  d

  një

  c

  b

  80

  5

  5

  10

  19

  11

  4.2

  100

  6

  6

  13

  25

  14

  7.5

  200

  8

  8

  16

  32

  18

  15.45

  320

  10

  10

  19

  38

  20

  28,68

  520

  12

  12

  25

  51

  26

  53

  800

  16

  16

  32

  64

  33

  110

  1100

  20

  20

  38

  76

  40

  177

  1500

  22

  22

  44

  89

  50

  286,8

  2100

  25

  25

  51

  100

  57

  441

  3000

  28

  28

  57

  115

  68

  662

  3500

  32

  32

  64

  127

  73

  948,8

  5000

  38

  38

  76

  152

  85

  1489,4

  7000

  45

  45

  90

  180

  96

  2758

  8000

  50

  50

  102

  200

  108

  3861,4

  Specifikimi 2. Produkt i trawling pranga me kokën e rrumbullakët vidë Pin

  Item: Trawling pranga me kokën e rrumbullakët vidë Pin

  Lloji: Lloji Evropian

  Material: çeliku Q235

  Siperfaqja: nga 5mm në 50mm

  Sipërfaqja: galvanizuar, Hot Dip galvanizuar, pikturuar, mekanike galvanizuar, Daromet dhe të tjerët

  MOQ: 1000 copë

  Prodhimi Kapaciteti: 3 kontenierë në muaj

  3. Paketa dhe anijeve të trawling pranga me kokën e rrumbullakët vidë Pin

  Paketimi: qese apo kuti kartoni Pëlhurë kërpi rastit dhe kaci apo të tjera të përshtatur, apo sipas kërkesave të klientëve

  Shipping: me anije ose nga ajri

  Termat pagesës: Pagesa 30% paraprakisht ose LC

  Kohë për dorëzim: 1container për një muaj

  Port Load: port Qingdao ose porte të tjera në Kinë

  3.png

  2.png

  punishte

  5.png

  Test para se të dërgesës

  6.png

  1. Response Quick:

  Përgjigju kërkesën tuaj në 24 orë pune.

  2. Full English Shërbimit:

  shtabet e me përvojë të përgjigjem të gjitha pyetjeve tuaja në regjistrin profesional dhe rrjedhshëm anglisht

  3. OEM & ODM:

  Madhësia Customized, gjatësi dhe dizajni janë në dispozicion.

  4. Creative One-stop zgjidhje:

  zgjidhje ekskluzive dhe unike mund të sigurohet për të klientit tonë nga inxhinierët tanë të mirë-trajnuar dhe profesionale.

  Nëse keni një pyetje tjetër, pls mos ngurroni të na kontaktoni si më poshtë:

  Ann Zhang (menaxher Sales)

  Qingdao Rui De Tai Metal Products Co Ltd

  Tel: 86 0532 88293060

  Ph: 86 18661631650

  Fax: 86 0532 88293060

  E-mail: ann@qdruidetai.com

  Web: www.rdt-rigging.com

  Skype: ann.zhang1987

  Whats app: 06 18661631650

   

  Mirë se vini për të blerë dhe shitur me shumicë jonë hot 10mm galvanizuar trawling prangat me të rrumbullakët pin vidë kokë. Ne jemi një nga prodhuesit më të produkteve profesionale dhe udhëheqëse manipulim dhe furnizuesit. Ju lutemi të jenë të lirë për të marrë mostër të lirë nga ne dhe të kontaktoni fabrikën tonë për më shumë informacion.


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat!