7/8 US Type Forged Painted Round Pin Lifting Anchor Bow Shackles G213 manufacturers and suppliers | Rui De Tai
Ne të ndihmuar bota në rritje që nga viti 1983

7/8 Lloji US falsifikuar pikturuar Round Pin Lifting Anchor Përkuluni pranga G213

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Qingdao
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  detajet e produktit

  1. Produkt Hyrje të tipit 7/8 SHBA fallsifikuara pikturuar Round Pin Lifting Anchor Përkuluni pranga G213

  DETAJË

  SHBA Lloji Round Pin Bow pranga G213

  • Madhësi: 1/4 "për të 2"
  • Load duke punuar kufizuar: 1 / 2T për 35T
  • Materiali: çeliku kuti kartoni dhe aliazh çeliku
  • Sipërfaqja: galvanizuar, Hot Dip galvanizuar (HDG), pikturuar, mekanike galvanizuar, Daromet dhe të tjerët
  • Falsifikuar dhe ngrohjes trajtohen
  • faktor teknike: 1: 4 ose 1: 6

  10.jpg

  I përshtatshëm për përdorim me heqjen

  drawing.png

  2. Specifikimet e produktit i SHBA Lloji Round Pin Përkuluni pranga G213

  Item: SHBA Lloji Round Pin Bow pranga G213

  Lloji: US Lloji

  Material i Round Pin Anchor Bow pranga G213: trupi është 45 # çeliku, pin është 40Cr

  Madhësia për Round Pin Anchor Bow pranga G213 : nga 1/4 "në 2"

  Load duke punuar kufizuar i Round Pin Anchor Bow pranga G213 : 1 / 2T për 35T

  Sipërfaqja: galvanizuar, Hot Dip galvanizuar (HDG), pikturuar, mekanike galvanizuar, Daromet dhe të tjerët

  MOQ: 1000 copë

  Prodhimi Kapaciteti i Round Pin Anchor Bow pranga G213 : 3 kontenierë në muaj

  3. Paketa dhe anijeve të SHBA lloji vidë Pin Anchor prangat G209

  Paketimi për Round Pin Anchor Bow pranga G213 standarde International rast anije që lundron druri ose sipas kërkesave të klientit.

  Shipping: me anije ose nga ajri

  Kushtet e pagesës:  30% avancuar nga T / T, bilanci duhet të paguhet, pasi shihni kopje të B / L; L / C, në shikim, Western Union.

  Kohë për dorëzim e Round Pin Anchor Bow pranga G213 : një enë për një muaj

  Port Load: port Qingdao apo port tjetër china

  paketim fotografi për pranga

  3.png

  2.png

  4. Kompania Hyrje

  Qingdao Rui De Tai Metal Products Co Ltd me një histori shumë vite, kompania jonë ka përparuar equipemnt dhe facilities.According testimi me standardet ndërkombëtare, ajo mund të prodhojë shumë lloje të manipulimit, të tilla si pranga , turnbuckles, lidhësit Load, grepa, bulonave sy dhe arra, clips litar teli, thimbles, anchors, të parakohshme grepa, zinxhir spirancë, clamps dhe manipulim çelik. Ndërkohë, ne mund të marrë biznesin e përpunimit sipas vizatimeve, mostrat dhe materialet e furnizuara nga konsumatorët.

  Workshop i  Round Pin Anchor Bow pranga G213

  5.png

  Test para se anija  Round Pin Anchor Bow pranga G213

  6.png

  Urdhri 1. Blerje ndjekja

  Ndiqni deri në urdhërat nga përgatitja materiale për delivery.Professional në të anijeve, ofrimit të shpejtë,

  paketuara mirë në enë, doganor pa probleme, ndjekja e mallrave nga porti i ngarkimit në portin e destinacionit.

  2. prodhues profesionale

  Specifikimet dhe Marks mund të prodhohen sipas kërkesave të klientëve.

  Duke qenë në këtë fushë për 12 vjet, ka marrëdhënie shumë të mira me fabrika.

  3. shërbim të personalizuar

  Sigurimi i cilësisë, çmime të arsyeshme, shërbimi vendi i origjinës, përvoja e stafit teknik,

  performanca e shkëlqyer e produktit.

  4. Stock

  Ka rezervat emergjente për të madhësive të rregullta përherë. Kjo për të kursyer kohë për ju.

   

  Mirë se vini për të blerë dhe shitur me shumicë jonë hot 7/8 Na shkruani falsifikuara pikturuar rrumbullakët pin heqjen spirancë Përkuluni pranga g213. Ne jemi një nga prodhuesit më të produkteve profesionale dhe udhëheqëse manipulim dhe furnizuesit. Ju lutemi të jenë të lirë për të marrë mostër të lirë nga ne dhe të kontaktoni fabrikën tonë për më shumë informacion.


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat!