Stainless Steel Long D Shackles Long Type manufacturers and suppliers | Rui De Tai
Ne të ndihmuar bota në rritje që nga viti 1983

Çelik gjata D pranga gjata Lloji

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Qingdao
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  detajet e produktit

  1. Përshkrimi i llojit Çelik gjata D pranga gjatë

  DETAJË

  Çelik gjata D pranga gjata Lloji

  • Materiali: Stainless Steel, SS304 ose SS316

  25.png

  I përshtatshëm për përdorim me heqjen

  Dimensionet (mm)

  WLL (kg)

  BL
  (kg)

  A

  B

  C

  D

  4

  4

  8

  30

  175

  700

  5

  5

  10

  37.5

  313

  1250

  6

  6

  12

  45

  450

  1800

  8

  8

  16

  60

  688

  2750

  10

  10

  20

  75

  813

  3250

  12

  12

  24

  90

  1600

  6400

  2. Specifikimet e produktit të llojit Çelik gjata D pranga gjatë

  Item: Çelik gjata D pranga gjata Lloji

  Lloji: gjata Lloji

  Siperfaqja: nga 4mm në 12mm

  Paketimi: qese PP + kartoni + kaci, ose në bazë të konsumatorëve '

  Port Load: port Qingdao ose porte të tjera në Kinë

  Shipping: me anije ose nga ajri

   

  1. A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?

  Ne kemi filluar si një fabrikë zinxhir spirancë rreth 20 vjet më parë dhe zhvilluar gradualisht në një prodhues të madh në furnizimet detare.

  Në të njëjtën kohë, për të përmbushur kërkesat në rritje nga klientët tanë në fusha të reja të biznesit, ne e zgjeruar gamën tonë të hardware manipulim dhe fasteners, dhe pajisje të tjera të lidhura me ngritjen e partneritet të fortë me fabrikat e tjera.

  Tani ne jemi krenar të them se RUI DE TAI ka renditur si një furnizues të lartë në zinxhirë dhe manipulim hardware në Kinë veriore.

   

  2. Kur është fabrika e juaj ndodhet?

  Fabrika jonë ndodhet në Jimo, qytetin Qingdao, Shandong Province, China.

  Ju jeni të mirëpritur të na vizitoni në çdo kohë për bashkëpunim në të ardhmen.

   

  3. Çfarë produkte mund të furnizimit?

  Siç u përmend më lart, furnizimin me të gjitha llojet e furnizimeve detare, zinxhirët, manipulim hardware, fasteners, dhe hardware të lidhur.

   

  4. Si mund të kontrollit të cilësisë?

  Me ngritjen e pikave të kontrollit të cilësisë dhe kontrollit në çdo proces të prodhimit me standardet strikte, produktet dëmtuar do të eliminohen para paketimin dhe shpërndarjen.

  Për fabrikat partnere, ne përdorim një sistem gjithëpërfshirës të standardeve të cilësisë për të vlerësuar linjë të prodhimit. Gjithashtu ekipi ynë profesional QC do të zbatojë kontrollin onsite dhe të përfundojë kontroll produkt para dorëzimit.

   

  5. Pse jeni më të besueshëm se fabrikat e tjera?

  Përgjigje të shpejtë:

  Ne reagime pyetjet tuaja menjëherë 24 orë në ditë, 7 ditë në çdo javë.

  Konkurruese Çmimi:

  Ne mund të sigurojë një çmim më konkurrues të bazuar në të njëjtin nivel të cilësisë nga ana e menaxhimit më efikas në çdo proces.

  One-stop:

  Them vetëm atë që ju duhet, dhe ne do të gjej një zgjidhje të one-stop për biznesin tuaj për të shpëtuar

  kohën tuaj dhe përpjekje.

   

  6. Si mund të paguaj?

  Ne pranojmë pagesa 30% në paraprakisht & 70% para se të dërgesës për bashkëpunimin e parë, qoftë nga T / T ose L / C.

   

  7. Si mund të marr mallrat?

  Me agjentët tanë të transportit profesionale, ne jemi të aftë të produkteve të ofrimit për shumicën e porteve të gjithë botën. Door-to-shërbimi derë është mbështetur gjithashtu. FOB, C & F, CIF janë më të përdorura kushtet e tregtisë.

   

  Mirë se vini për të blerë dhe me shumicë të nxehtë shitjen çelik d pranga gjatë të tipit të gjatë. Ne jemi një nga prodhuesit më të produkteve profesionale dhe udhëheqëse manipulim dhe furnizuesit. Ju lutemi të jenë të lirë për të marrë mostër të lirë nga ne dhe të kontaktoni fabrikën tonë për më shumë informacion.


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat!